Strona główna Stowarzyszenie Złota Jesien Aktualności

Aktualności

"I narodził się Pan..."

19.12.2019

Na zaproszenie Stowarzyszenia "Złota Jesień" po raz kolejny przed  mieszkańcami DPS wystąpili aktorzy z krakowskiej Agencji Artystycznej „Galana” w spektaklu inspirowanym narodzinami Jezusa Chrystusa w oparciu o teksty zawarte w Nowym Testamencie. W tym przedświątecznym okresie, mieszkańcy oglądający to przedstawienie , nie kryli wzruszenia, w  niejednym oku zaszkliła się łza. Uwieńczeniem spotkania było wspólne śpiewanie kolęd.

zabawa andrzejkowa

28.11.2019

Aby corocznej tradycji stało się zadość 28  listopada Stowarzyszenie „Złota Jesień” zorganizowało zabawę andrzejkową dla mieszkańców DPS.

 

Więcej…

Dzień seniora

10.10.2019

W październiku obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, takoż i my postanowiliśmy uczcić to święto i 10 października z tej okazji odbył się występ zespołu „Kwiat Powoju”.  Nasi mieszkańcy ochoczo przyłączyli się do wspólnego śpiewania. a oprócz życzeń od Pani Dyrektor otrzymali również słodki poczęstunek.

Hej piraci

19.08.2019

Dzięki Stowarzyszeniu po raz kolejny mieszkańców naszego Domu odwiedzili aktorzy Agencji Artystycznej "Galana" z Krakowa.

 

Więcej…

szlachetne zdrowie...

03.06.2019

3 czerwca dzięki Stowarzyszeniu mieszkańcy  DPS obejrzeli sztukę pt. „Na Zdrowie” w  wykonaniu aktorów Agencji Artystycznej „Galana” z Krakowa. Sztuka w humorystyczny sposób przedstawia obraz służby zdrowia i nas jako pacjentów. Wszyscy doskonale się bawili, tego rodzaju przedstawienia zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem.

Więcej artykułów…