Strona główna Stowarzyszenie Złota Jesien Aktualności

Aktualności

Występ grupy teatralnej

28.01.2019

28 stycznia dzięki Stowarzyszeniu "Złota Jesień", przed naszymi podopiecznymi wystąpili aktorzy Agencji Artystycznej „Galana” w przedstawieniu p.t. „Uśmiech prawdziwy”.

 

Więcej…

Andrzejki

29.11.2018

29 listopada zorganizowano zabawę andrzejkową

 

Więcej…

Zabawa Integracyjna-Dzień seniora

21.09.2018

21 września 2018r. Stowarzyszenie „Złota Jesień” działające przy DPS w Ząbkowicach Śl. Wraz z Domem Pomocy Społecznej w Ząbkowicach Śl. zorganizowało Zabawę Integracyjną z okazji Dnia Seniora.

 

Więcej…

IX turniej "Chińczyka"

27.06.2018

 

Już po raz IX odbył się Turniej „Chińczyka” Domów Pomocy Społecznej zorganizowany przez  Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Wymagających Pomocy „Życzliwa Dłoń” działające  przy Domu Pomocy Społecznej w Ziębicach. Tak jak w latach poprzednich i w tym roku, dzięki pomocy Stowarzyszenia „Złota Jesień”, które działa przy  Domu Pomocy Społecznej, nasi podopieczni mogli uczestniczyć w Turnieju.

Kwitnące rododendrony

22.05.2018

Stowarzyszenie „Złota Jesień”, zorganizowało dla podopiecznych naszego Domu, wycieczkę do Arboretum w Wojsławicach. Ten okres jest najlepszym czasem na zwiedzanie ogrodu, ponieważ kwitnące rododendrony oraz inne rośliny dostarczają wielu niezapomnianych wrażeń.


Więcej artykułów…